Strona główna Pozostałe Drukarnia cyfrowa dlaczego warto

Drukarnia cyfrowa dlaczego warto

178
0
PODZIEL SIĘ

Zalety drukarni Fortuna

Dzięki sieci internetowej powstaje coraz więcej drukarni online. Jednak, jak w każdej branży,  drukarnia drukarni nie równa. Nie wszystkie firmy są w stanie z niską cenę zrealizować  zamówienia najwyższej jakości. Aby niska cena szła w parze z najwyższą jakością, musi się na to  przełożyć kilka aspektów. Poniżej znajduje się opis zalet drukarni Fortuny, która realizuje  zlecenia w całej Polsce.

Złożenie zamówienia z każdego miejsca na ziemi

Drukarnia Fortuny to jedna z pierwszych mobilnych drukarni na polskim rynku, która działa na  tabletach i smartfonach. Klienci mogą złożyć zamówienie z każdego miejsca na ziemi za pomocą  swojego telefonu komórkowego lub tabletu. Jest to bardzo wygodna funkcja. Klient nie musi  znajdować się w biurze czy domu, aby złożyć zamówienie na wizytówki, plakat czy ulotki. Może  tego dokonać, przebywając na obiedzie w restauracji, czy odpoczywając nad rzeką. Miejsce nie  ma znaczenia. To wielka zaleta drukarni, która wiedzie prym w tej dziedzinie.

Błyskawiczna wycena

Czas oczekiwania nawycenę trwa zaledwie 1 minutę. Warto napisać, że czas oczekiwania trwa 1  minutę niezależnie czyklient dokonał zamówienia w środku dnia, czy w godzinach nocnych. Generator wycen działa 24/h. Klient o każdej porze może poddać wycenie każdy projekt zarówno do restauracji, szkoły, jak i  hotelu czy sklepu.  W sklepie znajduje się ponad 60 produktów, które można konfigurować  dopasowując wydruk do własnych potrzeb.  

Bezpłatne sprawdzenie plików

W drukarni Fortuny znajduje się prawdziwy Preflight prowadzony przez specjalistę DTP, który  wykryje błędy techniczne w plikach przesłanych przez klientów. Oznacza to, że nie ma obawy  przed wyprodukowaniem projektów, w których znajdują się jakiś błędy czy niedociągnięcia.  Ponadto system przesyłania plików jest bardzo łatwy w obsłudze i intuicyjny. Pliki można  przesłać za pomocą różnych technologii: Dropbox, WeTtransfer, Dysk Google.

Opcja trzech drukarni w jednym miejscu

Drukarnia Fortuny może pochwalić się bardzo dobrym zapleczem technologicznym. W parku  maszyn znajdują się między innymi Konica Minolta, Roland czy Heidelberg SpeedmasterXL 105. Oznacza to, że realizowane projekty są najwyższej jakości. Ponadto firma może wykonywać kilka  zleceń jednocześnie, w bardzo krótkich seriach, co znacznie przekłada się na krótszy czas  oczekiwania. Drukarnia wykonuje druki w technikach offsetowej, laserowej i solwentowej. Dzięki nowoczesnemu systemowi drukowania, oferty cenowe drukarni są bardzo atrakcyjne, bezkonkurencyjne dla innych drukarni, które pracują na podobnym standardzie. Oczywiście  wysyłka zamówień jest bezpłatna na terenie całego kraju, nawet jeśli jest to bardzo małe zlecenie. Ponadto stali klienci mogą liczyć na rabaty. Jak widać, zalety drukarni Fortuny są naprawdę bardzo istotne. W celu zapoznania się z dokładną ofertą, produktami zapraszamy na stronę firmową