Strona główna Motoryzacja Ekskluzywne SUV-y od amerykańskiego koncernu Ford

Ekskluzywne SUV-y od amerykańskiego koncernu Ford

159
0
PODZIEL SIĘ

Auta typu SUV cieszą się dużą popularnością wśród kierowców. Łączą one zalety kilku typu pojazdów. Charakteryzują się masą całkowitą kształtującą się w okolicach 2 ton oraz stosunkowo wysokim nadwoziem. Dzięki temu gwarantują dużo większe bezpieczeństwo na drodze oraz w bardziej skuteczny sposób zabezpieczają pasażerów przed następstwami wypadków drogowych. Licencjonowany salon Forda, z którego ofertą można zapoznać się na stronie internetowej www.ursyncar.pl ma w swojej ofercie dwa flagowe modele SUV-ów: Kuga oraz Edge.

Ford Edge

Model z tej serii charakteryzuje się bardzo wysokim komfortem użytkowania. Ceniony jest szczególnie przez rodziny z dziećmi, ponieważ nie ma najmniejszego problemu w umieszczeniu w nim nawet dwóch lub trzech fotelików dla osób poniżej 150 centymetrów. Ford Edge posiada również oryginalne nadwozie, co niewątpliwe wyróżnia go wśród innych samochodów o podobnej charakterystyce. W tego typu pojazdach bardzo często zdarza się, że w przy wysokich prędkościach odczuwa się lekkie problemy z utrzymaniem auta na danym pasie ruchu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik, jeżdżąc Fordem Edge nie ma problemu z zachowaniem stabilności jazdy.

Ford Kuga

Wyposażony jest w zaawansowaną technologię Sync 3, pozwalającą obsługiwać pojazd z wykorzystaniem komend głosowych. Posiada 1,5-litrowy silnik benzynowy oraz łączy dużą moc z niewielkim zużyciem paliwa. Ford Kuga został również wyposażony w system wspomagania parkowania oraz inteligentny napęd na obie osie. Jest również możliwość otwarcia tylnej klapy bez potrzeby użycia rąk. Jednym z dealerów, u którego można zaopatrzyć się w ten model samochodu jest Ursyn Car.