Strona główna Biznes Film promocyjny – zadbaj o skuteczną promocję swojej firmy!

Film promocyjny – zadbaj o skuteczną promocję swojej firmy!

293
0
PODZIEL SIĘ

Film promocyjny od wielu już lat utrzymuje się w czołówce najskuteczniejszych i najbardziej interesujących metod promocji i komunikacji marketingowej. Połączenie obrazu z ruchem i dźwiękiem jest niezwykle sugestywne. Spoty zatrzymują widzów przed ekranami telewizorów i komputerów na dłużej, pozwalają im wciągnąć się w historię, którą mają do opowiedzenia.

Założenia

Głównym celem filmów promocyjnych jest informowanie o produktach lub usługach danej firmy, zainteresowanie nimi potencjalnych klientów oraz tworzenie określonego wizerunku przedsiębiorstwa. Profesjonalny spot, niosący za sobą realne efekty, musi być dostosowany do indywidualnych potrzeb grupy docelowej. Powinien również być ogólnodostępny i docierać do jak najszerszego grona odbiorców. Wobec tego dobrze, gdy jego nośnikiem jest zarówno telewizja, jak i internet – strony internetowe, media społecznościowe i inne.

Nadawcy

Film promocyjny może stanowić skuteczną metodę promowania zarówno jednej, konkretnej osoby, wybranego miejsca, określonego produktu lub usługi, jak i całej firmy – jej profilu działalność itd. A to dlatego, że do produkcji spotów producenci wykorzystują niezwykle nowoczesne techniki realizacji. I tak filmy promocyjne mogą być ze ścieżką dźwiękową, grafiką, tekstem lektorskim bądź też animacją. Wszystko to sprawia, że spoty dedykowane są klientów indywidualnym, dużym i małym firmom, a zarazem fundacjom i instytucjom bez względu na rodzaj prowadzonej działalności.

Proces produkcji

Wszystko zaczyna się od świetnego, oryginalnego pomysłu oraz stworzenia na jego podstawie scenariusza, według którego realizowane będą zdjęcia. Równie ważnym etapem jest postprodukcja, czyli montaż, ewentualne dodanie animacji i udźwiękowienie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie http://filmowa.pl/