Strona główna Pozostałe Meble ogrodowe na miarę XXI wieku

Meble ogrodowe na miarę XXI wieku

301
0
PODZIEL SIĘ

W sklepach z wyposażeniem outdoorowym możemy znaleźć obecnie szeroką gamę produktów wykonanych z różnorodnych materiałów. Wśród dostępnych opcji możemy znaleźć krzesła, stoły, huśtawki czy leżaki z drewna, metalu, rattanu oraz różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Jakie meble sprostają wszystkim wymaganiom, które czekają w ogrodzie?

Na słońce i na deszcz

Wyposażenie ogrodów nieustannie musi walczyć z przeciwnościami pogody. Intensywne słońce, opady, promieniowanie UV oraz skrajne temperatury negatywnie wpływają na kondycję powierzchni, która powoli traci kolor, pęka i matowieje. Nowocześni producenci mebli wychodzą naprzeciw potrzebom rynku i proponują rozwiązanie, które raz na zawsze eliminuje problem niszczenia struktury mebli. Nowoczesnym tworzywem, które jakiś czas temu szturmem opanowało nasze ogrody, jest technorattan. Syntetyczny materiał do złudzenia przypomina swój naturalny pierwowzór, czyli rattan pozyskiwany z pni azjatyckich palm rotangowych, jednak wykazuje dużo lepsze właściwości. Zwarta, nieprzepuszczalna plecionka jest w pełni odporna na działanie zmiennych warunków pogodowych, nie wchłania wilgoci oraz zanieczyszczeń.

Wygoda przechowywania

Wybierając wysokiej jakości meble z technorattanu, raz na zawsze pozbawiasz się problemu związanego z przechowywaniem wyposażenia ogrodowego poza sezonem. Dzięki swoim właściwościom, technorattanowe umeblowanie może przezimować na zewnątrz, bez najmniejszej szkody dla jego struktury.

Design

Producenci wysokiej klasy mebli nie zapomnieli, że ogród ma być nie tylko wygodny, ale również piękny. Na stronie oltre.pl znajdziesz meble, które harmonijnie łączą w sobie bezwzględną trwałość z unikatowym, dopracowanym w najmniejszym szczególe minimalistycznym designem.