Strona główna Tech Nowoczesne systemy komputerowe dla firm

Nowoczesne systemy komputerowe dla firm

138
0
PODZIEL SIĘ

Sukces konkretnej firmy zależy od wielu czynników – jednymi z najważniejszych jest zaangażowanie pracowników oraz ich prawidłowa komunikacja z innymi pracownikami. W przypadku niewielkich firm nie ma konieczności tworzenia skomplikowanych baz danych, które pozwoliły by na lepszą kontrolę ich pracy, jednak kiedy zatrudniamy dziesiątki czy setki osób warto przemyśleć wprowadzenie urządzenia, które pozwoli na lepsze wywiązywanie się z obowiązków i komunikację pomiędzy działami. Jak to działa?

Systemy dla firm i poszczególnych działów

Systemy i bazy danych dla firm tworzone są na indywidualne zamówienia i dopasowywane są dokładnie do potrzeb klienta. W inny sposób zostanie stworzona sieć dla całej firmy, inna wyłącznie dla działów personalnych. Bez względu jednak na destynację system musi być stabilny i wykonany w taki sposób, aby pracownicy mogli użytkować go intuicyjnie. Aby było to możliwe do pracy przystępują konsultanci, których zadaniem jest dokładne poznanie specyfiki firmy oraz jej potrzeb. Na podstawie ich obserwacji tworzone są pierwsze szkice sieci wewnętrznej oraz jej główne zadania. W przypadku produktów dedykowanych dla konkretnych działów celem jest stworzenie narzędzia, które pozwoli na lepszą pracę przy bazach danych, optymalizowanie procesów biznesowych oraz trafniejszą analizę. Zanim produkt zostanie wdrożony u klienta jest on testowany przez grupę testerów.

Po oddaniu produktu w ręce klienta…

Wielu przedsiębiorców martwi się, że w momencie przekazania produktu i wdrożenia go pozostają oni sami. Nic bardziej mylnego – autorzy sieci i platform dla firm stale współpracują i monitorują działanie produktu. Służą oni pomocą i radą, jak lepiej wykorzystywać platformę. Ich zadaniem jest także serwisowanie w razie problemów technicznych.

Artykuł napisany we współpracy z http://sidgroup.pl