Strona główna Biznes Oryginalny prezent dla klientów

Oryginalny prezent dla klientów

257
0
PODZIEL SIĘ

Wręczanie gadżetów klientom to bardzo powszechny zwyczaj. Wbrew pozorom wybranie przedmiotu, który będzie jednocześnie dobrą promocją firmy, a z drugiej praktyczny nie jest rzeczą łatwą. Od pewnego czasu są dostępne w naszym kraju urządzenia określane mianem banku energii, czyli power bank. Poszukując praktycznego prezentu dla swoich klientów, warto wziąć pod uwagę właśnie to urządzenie.

Do czego służy power bank?

Power bank to inaczej przenośna ładowarka do tabletów, smartfonów, aparatów fotograficznych. Najważniejszą częścią tego urządzenia jest litowo-polimerowa lub litowo-jonowa bateria. Aby móc posłużyć się nią do naładowania telefonu czy innego sprzętu elektronicznego, musimy ją naładować, podłączając do gniazdka elektrycznego. Naładowany power bank możemy zabrać ze sobą – ma bardzo niewielkie rozmiary. Naładowany power bank spełni rolę gniazdka. Skorzystamy więc z niego na plaży, w szkole, w czasie podróży.

Jaki power bank będzie najlepszy?

W sklepach dostępne są bardzo różne modele o zróżnicowanej pojemności. Może ona wynosić od około 2000 mAH do nawet 20 000 mAH. Pojemność power banku przekłada się na wielkość, ciężar i oczywiście cenę. Najmniejszymi power bankami nie da się naładować smartfona więcej niż jeden raz. Jeśli więc power bank ma stanowić dodatek reklamowy dla klientów wybierzmy urządzenie o trochę większej pojemności, które pozwoli naładować smartfon lub tablet przynajmniej trzy razy bez konieczności ładowania przenośnego akumulatora. Z pewnością taki power bank będzie dla klientów najbardziej użyteczny.

Sprawdź ofertę gadżetów reklamowych na stronie http://www.solsen.pl/