Strona główna Uncategorized Profesjonalna firma sprzątająca – czego można od niej oczekiwać?

Profesjonalna firma sprzątająca – czego można od niej oczekiwać?

189
0
PODZIEL SIĘ

8Firmy, które profesjonalnie zajmują się sprzątaniem budynków są niezastąpioną pomocą dla przedsiębiorców posiadających własne firmy. Świadczą usługi sprzątania bieżącego oraz usługi specjalistyczne. Wykwalifikowani pracownicy, posiadający wiedzę i doświadczenie, gwarantują zadowolenie klientów. Nieważne jakie przedsiębiorstwo prowadzisz. Oferta Akademii Czystości kierowana jest do branży usługowej oraz do firm produkcyjnych i magazynowych.

Sprzątanie bieżące

Firmy oferują szeroki wachlarz usług, dostosowany do oczekiwań klientów. Od odkurzania powierzchni biurowej (wykładziny, panele), poprzez mycie podłóg i kafelków, aż po mycie toalet i sanitariatów. Firmy zajmują się także myciem okien, szklanych drzwi i czyszczeniem żaluzji. Dbają o meble, tapicerki kanap i foteli, wymieniają worki na śmieci oraz uzupełniają artykuły higieniczne w toaletach. Usługi Akademii Czystości obejmują również przestrzeń przed budynkiem.

Sprzątanie specjalistyczne

Firmy sprzątające oferują wykonywanie prac wysokościowych (alpinizm przemysłowy), w celu mycia okien na wysokich piętrach i czyszczenia elewacji zewnętrznej budynków, a na halach produkcyjnych wszelkich elementów podsufitowych. W porze zimowej zajmują się odśnieżaniem dachów. Równie istotne jest czyszczenie posadzek przemysłowych, na których nawarstwiają się powłoki zaschniętych smarów i olejów. Wiedza z zakresu materiałoznawstwa i typów posadzek pozwala na ich doczyszczenie z różnego rodzaju zabrudzeń. Cenna jest tu także oferta polimeryzacji. Akademia czystości posiada również doświadczenie w zakresie odgrzybiania, stosując podejście kompleksowe. Zaczyna od diagnozowania powodu powstania grzybów, aby dobrać odpowiednie środki i techniki.

Sprawdź kompleksową ofertę firmy zajmującej się sprzątaniem biur, powierzchni przemysłowych i firm na http://akademiaczystosci.com.pl