Strona główna Uncategorized Wielka Brytania – nowy dom?

Wielka Brytania – nowy dom?

11
0
PODZIEL SIĘ

Wielka Brytania od wielu lat jest punktem docelowym dla emigrujących Polaków. Ze względu na dobrą znajomość języka angielskiego oraz chęć do pracy bardzo szybko odnajdujemy się w tamtejszych realiach. Jak zaplanować wyjazd do Wielkiej Brytanii?

Zadbaj o mieszkanie, pracę i ubezpieczenie

Kiedy decyzja o emigracji zapadła musimy przede wszystkim zadbać o swoje bezpieczeństwo i komfort. Znajdźmy mieszkanie lub pokój, pracę, która odpowiada naszym umiejętnościom i oczekiwaniom. Emigracja może być także związana z promocją w pracy – w takiej sytuacji pracodawca może znacząco pomóc przy poszukiwaniu mieszkania. To, co powinno być dla nas najważniejsze, to ubezpieczenie zdrowotne. Dzięki niemu możliwe będzie korzystanie z pomocy lekarskiej, kiedy tylko tego potrzebujemy. To także gwarancja, że w razie nieszczęśliwego wypadku otrzymamy odszkodowanie.

Nieszczęśliwe wypadki w UK

Nieszczęśliwe wypadki to część naszego życia – mogą przydarzyć się w domu, na ulicy, w pracy. Aby móc ubiegać się o odszkodowanie istotne jest doniesienie ubezpieczycielowi dokumentów. Może być to wypis z izby przyjęć lub też kopia raportu policyjnego. Jeśli wypadek miał miejsce w pracy wystarczy skopiować wpis z księgi wypadków.

Szukasz pomocy przy odzyskaniu odszkodowania za wypadek na terenie Anglii? Wejdź na http://wypadkianglia.co.uk