Strona główna Biznes Wybór najlepszego systemu ERP

Wybór najlepszego systemu ERP

253
0
PODZIEL SIĘ

Jesteś właścicielem firmy i marzysz o udogodnieniach w obszarze jej zarządzania? Chcesz sprawnie i mobilnie sterować własnym przedsiębiorstwem? Idealnym rozwiązaniem jest Microsof Dynamics NAV – najchętniej wybierany na całym świecie system Planowania Zasobów Przedsiębiorstwa (ERP ang. Enterprise Resource Planning). Oferuje cały wachlarz możliwości, niezbędnych do szybkiego rozwoju twojej firmy. Nie tylko dopasowuje się do indywidualnych potrzeb, ale też zapewnia lepszą kontrolę – a to w rezultacie podnosi rentowność firmy.

Korzyści płynące z wdrożenia systemu

Misrosoft Dynamics NAV wspiera zarządzanie przedsiębiorstwem, łącząc wszystkie obszary działań – finanse i księgowość, środki trwałe, marketing, sprzedaż i zakupy, magazyn i zapasy, zarządzanie projektem, raportowanie oraz produkcja. System poprawia jakość obsługi klientów, co bezpośrednio wpływa na wzrost sprzedaży. Redukuje nakład pracy i koszty produkcji oraz koszty materiałowe. Ponadto zwiększa poziom kontroli księgowej oraz przyczynia się do pozyskiwania nabywców, zwiększając jednocześnie ich zadowolenie. Jego ogromną zaleta jest mobilność, która umożliwia użytkownikom zarządzanie własną firmą z każdego miejsc o każdym czasie.

Opinie użytkowników

Dzięki swoim możliwościom system wykorzystywany jest przez wielu przedsiębiorców z rożnych krajów – nie tylko na naszym kontynencie. Chętnie dzielą się opiniami, bazując na własnym doświadczeniu i widocznych zyskach. W ocenie wielu z nich Microsoft Dynamics NAV to zaufany partner w biznesie, wykorzystujący nowoczesne narzędzia i zapewniający osiągnięcie zakładanych celów. Przekonaj się zatem na „własnej skórze” i dołącz do nav24.pl –  międzynarodowego grona zadowolonych przedsiębiorców!